Laadi alla TAXILINK ja esita sõidu lõppedes juhile Club One'i kaart. Septembris on äpiga tellides Tallink TaksoTakso24 ja Tallink Taksobussi arve Club One'i klientidele kümme protsenti soodsam!

Äpiga maksmine on täiesti kontaktivaba, kui TAXILINK on seotud panga- või firmakaardiga. Sõidukitesse on paigaldatud läbipaistvaid vaheseinad, taksosid desinfitseeritakse regulaarselt ja reisijad saavad puhastada käsi niiskete salvrättidega. 

Tellides Tallinnas takso TAXILINK-i rakenduse kaudu, ei pea te ootama kõnekeskuse ootejärjekorras. TAXILINK võimaldab teil tellida Tallink Takso või Takso24 otse mobiilirakendusest, pakkudes teile reaalajas täielikku ülevaadet saadaolevatest sõidukitest.

TAXILINK-i rakendus on uus tellimiskanal Tallink Takso ja Takso24 jaoks, tekitades traditsioonilise dispetšerikeskuse kõrvale võimaluse tellida takso ka elektrooniliselt. TAXILINK pakub teile paremat ülevaadet sõidukite saadavusest ja aitab teil vältida kõnekeskuse ootejärjekorras ootamist.

Our app is now available on App Store | Our app is now available on Google Play

TAXILINK-i plussid:

  • TAXILINK leiab teile alati kõige lähema takso. Lisaks ei pea te taksot väljas ootama, vaid saate selle saabumist jälgida rakenduse kaardil. Aitame teil määrata enda asukoha ja sihtkoha isegi siis, kui te ei tea täpset aadressi.
  • TAXILINK näitab teile eeldatavat sõidu hinda ja kohalejõudmise aega ning teil on võimalik valida erinevate makseviiside vahel. Saate maksta isegi krediitkaardiga, mis tähendab, et te ei pea enam sularaha kaasas kandma.
  • Saate sõidu ette broneerida.
  • Näete taksojuhi pilti ja saate teda pärast sõitu hinnata.
  • Teie sõidu kokkuvõte saadetakse teile e-posti aadressile.

TAXILINK muudab teie elu lihtsamaks! Laadige TAXILINK alla ja proovige järele!